لذت غذا خوردن و نوشیدن یک لیوان چای داغ در فضای باز

لذت غذا خوردن و نوشیدن یک لیوان چای داغ در فضای باز

این روزها هرچقدر هم غرق مدرنیته شده باشیم، دلمان برای آن حال و هوای قدیمی خانه های حیاط دار تنگ میشود. دل مان میخواهد گاهی بساط سفره شام در حیاط پهن شود و خبری از چهار دیواری اطرافمان نباشد. دوست داریم در حالی که هوای خنک به صورت مان میخورد شام بخوریم، گاهی به آسمان چشم بدوزیم و ماه را نگاه کنیم. دلمان برای آن حس نوستاژیک خانه مادربزگ یک ذره شده! اما انگار آپارتمان ها بدون در نظر گرفتن این علاقمندی ها پا به زندگی مان گذاشتند.
بعضی وقتا که درگیر حال و هوای قدیم خانه های حیاط دار میشویم، خوب است سری بزنیم به رستوران هایی که سفره غذا را مثل قدیم در حیاط پهن کرده اند. رستوران هایی با صاحبان خوش فکر و با سلیقه ای که اصرار دارند سنت های قدیمی همچنان پابرجا بماند.
لذت خوردن غذا و نوشیدن یک لیوان چای در این رستوران ها قطعا خاطرات بسیار زیادی را برای همه مان زنده میکند. چراکه چیدن سفره صبحانه، ناهار و شام در فضای حیاط یکی از دلچسب ترین خاطرات کودکی ماست. چه میشود اگر در چهار فصل سال بدون دغدغه آفتاب و باد و باران این سفره را در حیاط چید؟!

سقف برقی متحرک

سقف متحرک برقی

از آنجایی که آدم های خلاق برای هر دغدغه ای راه حلی دارند، راهکار حل این مشکل را هم پیدا کرده اند. بسیاری از مدیران رستوران ها با در نظر گرفتن علاقه افراد به صرف غذا در فضای باز، ضمن آوردن سفره غذا به فضای حیاط، سقفی برای باران و برف و آفتاب در نظر گرفته اند.
این سقف که نام تجاری آن “سقف ریموت دار” است، یک نوع سایبان متحرک است که در صورت لزوم باز میشود و تنها با فشردن یک دکمه میتوان آن را بست. سقف ریموت دار یا همان سقف متحرک کاربردهای زیادی دراد مثلا نه تنها برای رستوران و کافی شاپ قابلیت نصب دارد، بلکه میتواند در حیاط (بالکن/تراس) خانه و باغ هم اجرا شود.

کابردهای سقف ریموتی

یکی دیگر از کاربردهای سایبان برقی متحرک استفاده در تالارهای عروسی به منظور برگذاری مراسم عقد و عروسی در فضای باز است. چرا که بسیاری از زوج های جوان علاقه دارند اینگونه مراسم را خارج از فضای داخلی تالار و زیر سقف آسمان برگذار کنند!
کاربردهای دیگر سقف ریموت دار در ایجاد سایبان برای کنار و روی استخر ها به منظور جلوگیری از دید آپارتمان های مجاور است. ساختمان های مجاور استخر بسیاری از ویلاها، به خصوص در طبقات فوقانی، دید و اشراف کامل به فضای استخر دارد. به منظور خصوصی سازی حریم استخر میتوان از سقف ریموتی متحرک استفاده نمود.
همچنین این سقف برای مشاغل دیگری که محصولات و کالاهایشان نباید در معرض تابش مستقیم آفتاب باشد، الزامی است. ضرورت وجود چنین سایبانی را افرادی که در صنف فروش گوشت و مرغ هستند به خوبی درک میکنند. چرا که بسیاری از فروشگاه های گوشت و مرغ کاملا رو به آفتاب واقع شده اند و در ساعات طولانی روز به ویژه در فصل تابستان، با تابش مستقیم آفتاب مواجه هستند. سقف ریموت دار متحرک میتواند در تمام ساعات روز، از محصولات در برابر آفتاب محافظت نماید.
اگر در کسب و کار خود به سقف متحرک نیاز دارید، بدون فوت وقت از خدمات و مشاوره های تیم فنی ایران بالکن استفاده نمایید.

شماره تماس : ۰۹۱۲۴۸۶۳۰۳۷

 معرفی کانال تلگرام ایران بالکن : http://t.me/iranbalkon

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


نمونه شیشه بالکن

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
9:00 تا 18:00
یک شنبه
9:00 تا 18:00
دو شنبه
9:00 تا 18:00
سه شنبه
9:00 تا 18:00
چهار شنبه
9:00 تا 18:00
پنج شنبه
9:00 تا 18:00
جمعه
تعطیل

درباره ما


تیم ما به پشتوانه سالها تجربه درخشان در زمینه ارائه خدمات شیشه بالکن و انواع سیستم های شیشه ای ریلی، آماده ارائه خدمات در تهران و شهرستان ها میباشد.

 

به لطف پروردگار و اعتماد مشتریان گرامی، موفق به انجام بیش از هزار پروژه و صدها نمونه کار موفق در تولید محصولات ریلی و کشویی و ریموتی هستیم.

تجربه کاری ما پشتوانه آرامش و آسودگی شماست.

 

قبل از هر مرحله، از کارشناسی و مشاوره رایگان شرکت، بهره مند شوید.

پروژه ها


نمونه شیشه بالکن

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ایران بالکن است. طراحی سایت و سئو توسط آکادمی زبدگان